کف اتاق ایران قانون پرونده قانونی قوه قضاییه

کف اتاق: ایران قانون پرونده قانونی قوه قضاییه مراجع قضایی قانون اساسی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث دعوت دانش‌آموزان جهت مصرف مشروب تایید شد , اطلاعات تازه از پرونده مدرسه غرب تهران

سیدجواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: طبق پیگیری‌های که کمیسیون در این زمینه داشته‌، ناظم مدرسه مذکور در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران به قوه‌قضائ

دعوت دانش‌آموزان جهت مصرف مشروب تایید شد , اطلاعات تازه از پرونده مدرسه غرب تهران

اطلاعات تازه از پرونده مدرسه غرب تهران؛ دعوت دانش آموزان جهت مصرف مشروب تایید شد

عبارات مهم : آموزش

سیدجواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: طبق پیگیری های که کمیسیون در این زمینه داشته ، ناظم مدرسه مذکور در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران به قوه قضائیه معرفی شده است و 3 نفر از مدیران مستقیم و یا غیرمستقیم که در این ماجرا نقش داشته اند، فعلا معلق شده است اند.

عضو کمیسیون آموزش و مجلس آخرین اخبار از اتفاق در یکی از مدارس غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران را تشریح کرد.

سیدجواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با تسنیم با اشاره به آخرین اخبار از اوضاع اتفاق یکی از مدارس غرب تهران، گفت: متأسفانه موضوعی که در یکی از مدارس غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران روی داد، از سوی رسانه ها در نزد افکار عمومی بزرگ جلوه داده شد، واقعیت مطالب در حدی که در رسانه ها منتشر شده، نبوده است.

دعوت دانش‌آموزان جهت مصرف مشروب تایید شد , اطلاعات تازه از پرونده مدرسه غرب تهران

وی افزود: طبق پیگیری های که کمیسیون در این زمینه داشته ، ناظم مدرسه مذکور در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران به قوه قضائیه معرفی شده است و 3 نفر از مدیران مستقیم و یا غیرمستقیم که در این ماجرا نقش داشته اند، فعلا معلق شده است اند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد:وزیر آموزش و پرورش به بازرسی خاص وزارتخانه تحت امرش مأموریت داده تا مسئله اتفاق در یکی از مدارس غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران را به صورت خاص بررسی و گزارشی از آن ارائه دهد.

سیدجواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: طبق پیگیری‌های که کمیسیون در این زمینه داشته‌، ناظم مدرسه مذکور در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران به قوه‌قضائ

ابطحی ادامه داد: پرسشها حاشیه ای اطراف اتفاق اخیر در یکی از مدارس غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران مطرح شد و اینترنت هم به آن کمک کرد تا مطلبی بدون بررسی کارشناسانه مطرح شود؛ ولی در نهایت مشخص شده است که اوضاع در آن حدی که مطرح شده، نبوده و مسئله تجاوز ثابت نشده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در آخر خاطرنشان کرد: 7 دانش آموز این مدرسه اقدام عملی را منکر شده است اند ولی فقط در حد دعوت به مصرف مشروبات الکی و این پرسشها بوده است.

واژه های کلیدی: آموزش | ایران | مدرسه | تحقیقات | کمیسیون | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz