کف اتاق ایران قانون پرونده قانونی قوه قضاییه

کف اتاق: ایران قانون پرونده قانونی قوه قضاییه مراجع قضایی قانون اساسی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تصاویر) + ستارگانی که دیگر قادر به تشخیص آنها نخواهید بود (

چهره هايى که در اینجا آورده شده است اند به قدری در طول سالیان عوض کردن کرده اند که زیاد افراد به مشکل قادر به شناسایی آنها در یک جمع خواهند بود.

تصاویر) + ستارگانی که دیگر قادر به تشخیص آنها نخواهید بود (

ستارگانی که دیگر قادر به تشخیص آنها نخواهید بود (+تصاویر)

عبارات مهم : بازیگر

چهره هايى که در اینجا آورده شده است اند به قدری در طول سالیان عوض کردن کرده اند که زیاد افراد به مشکل قادر به شناسایی آنها در یک جمع خواهند بود.

به گزارش برترین ها، صورت هايى که در اینجا آورده شده است اند به قدری در طول سالیان عوض کردن کرده اند که زیاد افراد به مشکل قادر به شناسایی آنها در یک جمع خواهند بود. ببینیم از بین عزیز دردانه های دهه هشتاد آمریکا چه کسانی به نحوه جالبی عوض کردن کرده اند.

شلی دووال

اگرچه به احتمال زیاد بسیاری از ما او را با بازی در فیلم «درخشش» (1980) و یا «پاپای (ملوان زبل)» (1980) می شناسیم این روزها این هنرپیشه به ندرت به کاراکترهایی همچون وندی تورنس و اولیو اویل که پیش از این در فیلم هایش ارائه کرده شباهت دارد. در حالی که ظاهر این هنرپیشه همانطور که هر کسی از یک بازیگر شصت ساله انتظار دارد به طور خاص ای عوض کردن کرده است با این حال خیره کننده ترین تغییرات مربوط به افکار این هنرپیشه می باشد. ظاهراً دووال از سال 2002 و با شروع دوران بازنشستگی در منزل خود در تگزاس گوشه غزلت گزیده است.

وال کیلمر

تصاویر) + ستارگانی که دیگر قادر به تشخیص آنها نخواهید بود (

وال کیلمر جهت وزن نوسانی خود جهت سال های پی در پی تیتر خبری بود با این حال جراید توجه خاص ای به چربی سوزی ناگهانی و قابل توجه او در سال 2014 داشتند که باعث شد کیلمر به صورت مستقیم در مورد این تغییرات صحبت کند. در دسامبر همان سال وی در مطلبی که درصفحه اجتماعی شبکۀ اجتماعی فیس بوک خود انتشار داده است ادعا کرد که جهت بازی در نقش مارک توآین در فیلم تازه خود وزنش را کم کرده است علاوه بر این اضافه کرد که کاملاً سلامت است.

میکی رورک

صورت این بازیگر که نامزد دریافت جایزه اسکار نیز شده است است از زمانی که به عنوان یک الگو در هالیوود در اوایل دهه 80 آشنا شد به شکل قابل توجهی عوض کردن کرده هست. بر اساس گفته های خودش زمانی که به عنوان یک بوکسور حرفه ای فعالیت داشته چانه اش آسیب می بیند.

چهره هايى که در اینجا آورده شده است اند به قدری در طول سالیان عوض کردن کرده اند که زیاد افراد به مشکل قادر به شناسایی آنها در یک جمع خواهند بود.

مگ رایان

تغییرات بی اندازه در صورت رایان جهت سال ها عنوان تفکر و تعمق بوده هست، تغییراتی که به عنوان های خبری نظیر “مگ از ریخت افتاده” و یا “چه اتفاقی جهت صورت مگ رایان افتاده است؟” جهت پاسخ دادن به این پرسش صادقانه باید گفت که ما نمی دانیم. اگرچه شایعات مربوط به عمل قشنگی این بازیگر را جهت سال ها احاطه کرده با این حال او هیچگاه این عنوان را مستقیماً تایید نکرده هست. به هر حال شما خودتان قضاوت کنید.

لیل کیم

لیل کیم یکی دیگر از سلبريتى ها است که به جنگ شایعات مربوط به جراحی قشنگی رفته هست. صورت این رپر چهل و چند ساله در برنامه های متفاوت متفاوت به نظر می رسد. بر اساس ای! نیوز بالاخره تیم کیم بعد از انزجار از مطلبی که در یکی از وبلاگ ها انتشار یافته بود به سخن آمد. “به اطلاع طرفداران می رسانیم، رسانه ها که در واقع چیزی نیستند جز چند سایت وبلاگ نویسی که تمام تلاش خود را جهت جنبش عموم می کنند و چه راهی ساده تر و بهتر از این وجود دارد که از یک جایگاه ساختگی و موهوم جهت تحقیر یک اسطوره موسیقی و بی احترامی به او استفاده کنید.

لارک ورهیز

تصاویر) + ستارگانی که دیگر قادر به تشخیص آنها نخواهید بود (

به مشکل می شود باور کرد که وی همان هنرپیشه ای است که زمانی در نقش لیزا ترتل، دانش آموزی پر جنب و جوش و خوشحال در کمدی «نجات یافته به وسیله بل» ( Saved by the Bell) بازی کرده هست. بعد از مقداری تحقیقات مشخص شد چیزهای تاریک فراوانی در زیر این پوسته وجود دارد. بعد از مصاحبه عجیب وی با برنامه تلویزیونی یو (The Yo) که در سال 2012 به روی آنتن رفت، مادر ورهیز در مصاحبه ای با پیپل ادعا کرد که دخترش از بیماری روانی اختلالات دو قطبی زحمت می برد. ورهیز ادعا های مادرش را رد کرد و اعلام کرد که به بیماری لوپوس مبتلا است.

داریل هانا

این بازیگر با روزهای خود در فیلم «اسپلش» فرسنگ ها فاصله دارد. ولی قبل از هرگونه نتیجه گیری او گفته است که عمل قشنگی هیچ ربطی به تغییرات ظاهری او ندارد. “من ترسوتر از این حرف ها هستم که زیر تیغ جراحی بروم مگر اینکه عنوان فوت و زندگی باشد.” او در مصاحبه ای که در سال 2010 با دیلی میل داشت اضافه کرد: واقعا به خاطر تصویری که در آن بنظر می رسید عمل قشنگی داشته چند کار را از دست داده است.

روپرت اورت

چهره هايى که در اینجا آورده شده است اند به قدری در طول سالیان عوض کردن کرده اند که زیاد افراد به مشکل قادر به شناسایی آنها در یک جمع خواهند بود.

مانند بسیاری از ستارگانی که نامشان در این لیست آمده تغییرات صورت روپرت نیز با انتقادات فراوانی روبرو شده است هست. حتی اینترتینمنت ویکلی پستی با عنوان “صورت روپرت اورت من را ناراحت می کند” منتشر کرد. مانند همه ستارگانی که در این لیست آمده اند اورت نیز ادعا کرد که هیچ کاری بر روی صورتش انجام نداده هست. وی در سال 2014 به دیلی میل گفت: “من هیچ عمل قشنگی بر روی صورتم انجام نداده ام. شما می توانید صورت من را ببینید.

مارک مک گراس

مک گراس، خواننده ای که به مجری تلویزیونی تبدیل شده است تقریباً هیچ نام و نشانی از آن خواننده پرشور و پیشگام گروه موسیقی شوگر ری در دهه نود را با خود ندارد. اگر به آن دقيق فکر کنیم ممكن است خیلی هم بد نباشد. به هر حال چه کسی می خواهد به عنوان یکی از شوگرری ها شهرت جاودانه داشته باشد.

پریسیلا پریسلی

تصاویر) + ستارگانی که دیگر قادر به تشخیص آنها نخواهید بود (

چه او را به عنوان بیوه الویس پریسلی بشناسید و یا او را به عنوان جنا وید، بازیگر سریال تلویزیونی «دالاس» به خاطر داشته باشید ممکن است این روزها به مشکل پریسیلا پریسلی را تشخیص بدهید. بر اساس گزارشات این کارآفرین و شرکت کننده مسابقه رقص با ستارگان (Dancing with the Stars) بد شانسی آورده که کارش به جراح قشنگی بدون گواهی پزشکی، دکتر دنیل سرانو، افتاده هست. گفته می شود که سرانو علاوه بر پریسلی مشتری های مهم دیگری همچون شان، همسر لرى کینگ، را نیز در لیست خود داشته است.

جنیفر گری

او در فیلم «رقص کثیف» که به تدریج به موفقیت رسید با پاتریک سوویزی همبازی شد و بعد از آن به کلی از نقشه هالیوود محو شد. چه اتفاقی جهت جنیفر گری افتاد و چه اتفاقی جهت صورت او افتاد؟ بعد از ارائه بازی های موفق و آینده ساز در فیلم های « مرخصی فریس بولر» و «رقص کثیف» حرفه¬ی وی در مسیر موفقیت متوقف شد. دو عمل جراحی بینی نامناسب چهره¬ی وی را جهت طرفدارانش نا آشنا کرد. خراب شدن عمل های بینی پی در پی و وقوع تصادف مرگبار در اتومبیلی که همبازی اش متیو برودریک راننده آن بود با آنکه جان سالم به در بردند، خود مزید بر علت شد تا گری به دنیای هالیوود پشت کند.

اوما تورمن

ستاره فیلم «بیل را بکش» این روزها بسیار متفاوت بنظر می رسد. زمانی که فیلم «پالپ فیکشن» محصول 1994 به کارگردانی کوئنتین تارانتینو سکوی پرشی جهت رسیدن وی به محبوبیت شد، بازی وی تحسین منتقدین سینما را برانگیخت و نامزدی عالی ترین نقش مکمل زن جهت کسب جایزه اسکار را به همراه داشت. تورمن بین سال های دهه 90 و 2000 از دنیای سینما فاصله گرفت تا تمرکز خود را معطوف به خانواده اش کرده باشد. وی چند سال بعد با بازی در نفش بئاتریس کیدو در فیلم «بیل را بکش» به صحنه بازگشت.

جلیل ویت

میلیون هابیننده شاهد رشد و نمو او در طول پخش 9 فصل از سریال «مسائل خانوادگی» که بین سال های 1989 تا 1998 بر روی آنتن رفت بوده اند. با این حال جلیل ویت که هم اکنون بزرگ شده است و یک پرده گوش هم بر روی استخوان هایش کشیده شده است به مشکل به آن نوجوان لاغر مُردنی و بد لباسی شباهت دارد که ما از آن کمدی موفق سراغ داریم.

اتان سوپلی

شاید اسم این بازیگر را ندانید ولی به احتمال زیاد در طول سال ها اتان سوپلی را به عنوان نقش مکمل در بسیاری از فیلم های کوین اسمیت دیده باشید. فیلم هایی همچون «پاساژگردها»، «به دنبال امی»، «جزم اندیشی» از جمله این فیلم های سینمایی هستند. سوپلی و همبازی اش جیسون لی با پروژه خود با نام «نام من ارل است» که یک برنامه تلویزیونی بود به موفقیت چشمگیری دست یافتند. در سال 2011 سوپلی با از دست دادن حدود 90.5 کیلوگرم از وزن خود با استفاده از رژیم سخت و دوچرخه سواری، تیتر خبری جراید را به خود تخصیص داده شده است داد.

نیک نولتی

در دهه های 80 و 90 نیک نولتی یکی از ستاره های قابل توجه هالیوود به حساب می آمد، از جمله موفقیت های وی نامزدی دریافت جایزه اسکار جهت «شاهزاده جزر و مد» در سال 1992 است.نولتی همچنان که پا به سن می گذاشت حضورش بر روی صفحه نقره ای سینما نیز کم رنگتر و کم رنگتر شد. در سال 2002 خبر دستگیری وی به علت مصرف GHB در حین رانندگی تیتر خبری جراید شد. تصویری که بعد از دستگیری وی گرفته شد منبع تغذیه بنگاه های شایعه پراکنی بود. اگر چه این روزها وی همه چیز را تحت کنترل خود دارد با این حال واضح است که نولتی 70 ساله به ندرت به جوانی های خود شباهت دارد.

جیس رابرتسون

جس رابرتسون همانند ساير بازیگران مجموعه تلویزیونی واقع نمایانه «داک داینستی» به خاطر داشتن ریش ها و موهای بلند در بین طرفدارنش محبوب شده است هست. با این حال در سپتامبر 2017 این بازیگر 48 ساله ناگهان تیغ اصلاح را بر می دارد و امضای خود را نابود می کند تا با اینکار نماد یک برنامه حمایتی باشد. بله درست هست، کسی که در تصویر اوج تی شرت یتی بر تن دارد خود اوست.


واژه های کلیدی: بازیگر | برنامه | هنرپیشه | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

تصاویر) + ستارگانی که دیگر قادر به تشخیص آنها نخواهید بود (

تصاویر) + ستارگانی که دیگر قادر به تشخیص آنها نخواهید بود (

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz